Elmalı Kurabiye Tarifi

Bunu sizlere göstermek için elmalı kurabiye tarifi sayfasını birlikte inceleyelim. Sayfayı açtığınızda ilk olarak tarif ile ilgili resmi göreceksiniz. Onun hemen altında ise tarif başlığı ile birlikte; yemeğin kaç kişilik olduğu, pişirme süresi, hazırlama süresi ve tarifi ekleyen kişi hakkında kısa bir bilgi bulunan bölüm bulunuyor. Site kullanıcılarında kendi tariflerini gönderebileceği interaktif yapıya sahip, sosyal bir yemek tarifleri site olarak dahi, kendi kategorisinde yarıştığı diğer oluşumlardan oldukça farklı olduğunu anlatıyor zaten.

Elmalı kurabiye tarifi ismi ile diğer bölümlerin ardından tarif için gerekli malzemelerin bulunduğu bir liste bulunuyor. Onun altında ise oldukça yalın bir anlatım ile tarifin nasıl hazırlanacağını ve öncesi için gerekli aşamayı anlatan bir anlatım mevcut. Ardından sayfa gene elmalı kurabiye tarifi ile ilgili bir resim ile son buluyor.

Kısaca tarifi okuduğunuzda içeriği hakkında aradığınız tüm bilginin orada olduğunu söyleyebilirim. Özellikle bu tarz websitelerinde arama motoruna yazdığımız kelimelerin ardından çıkan sonuçların ne kadar saçma sapan olduğu hepimizce malumdur. Ama tanıttığım sitenin herhangi bir tarifinde bulunan bilgiler, bunu hep birlikte gördük ki, aradığımız tarif ile ilgili hemen hemen herşeyi içeriyor.

Genel olarak site hakkındaki düşüncelerimi toparlarsam, en azından benden yüksek not aldığını söyleyebilirim. Hoş bir görselliğe sahip; içeriği incelediğim kadarı ile doyurucu, kullanıcıları yoran, bıktıran reklamlardan uzak bir şekilde dizayn edilmesi sadece benim için değil diğer internet kullanıcıları için de site ile ilgili olumlu kanaat oluşturacağı düşüncesindeyim. Bugün birlikte tariflerin.net isimli siteyi inceledik ve site hakkında güzel şeyler konuştuk. Böyle profesyonelce hazırlanmış bir platform için başka ne söylenebilir ki zaten? İncelememi bitirirken, oluşumu yaratan webmaster arkadaşı ve içerik yollayarak sitenin gelişmesini sağlayan kullanıcıları tebrik ediyorum. Sonuçta artık çağımız sosyal ağlarla dolu, bilgiye erişim çok kolay olduğu bir çağ! Yemek tarifleri ile ilgili sosyal bir websitesi oluşturma fikri ise oldukça profesyonel ve zekice düşünülmüş bir iş olsa gerek. En nihayetinde herkes internette tarif aradığı kadar, diğerleri ile paylaşacak yemek tariflerine de sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir