Popcent Nedir? Popcent ile Site Nasıl Yükseltilir?

Son iki gündür bir popcenttir gidiyor peki popcent nedir biliyor musunuz? ben bilmiyorum ama araştırmaya karar verdim. Ancak yeterli türkçe içerik bulamayınca kendim yazmaya karar verdim.  Bir de seo alanında bir araştırma yapmak maksadıyla bu konuyu yazmış bulunuyorum. Bu popcent ne ise çok işe yarıyormuş siteye anlık manyak hitler çekip onu google abimizin sıralamasında en tepelere kadar çıkarıyormuş. Nasıl yapıyor bilemiyorum. Ama yaptığına şahit olmasam da yapabildiğini duydum. Başka bir arkadaş bir saat içinde gugul amcamızda sitenin sırlamasını çok iyi yerlere de getirebiliyor. bu arkadaşımızın r10 nicki ufe . Açıkcası bu arkadaş o yöntemle yapmadığını belirtti. Ben de inandım ona ama popcent ile site nasıl yükseltilir keşke ben de öğrenebilseydim.

Şimdi biraz baktım da acaba bu popcent dedikleri terane popup reklam ağı mıdır? bu konuda bilgisi olan sevgili ziyaretçilerimizden ricamız eğer bilginiz varsa lütfen yorum olarak bir kaç satır karalayıverin ben de onu konu içine ekleyeyim.

Şaka bir yana da sitemi ilk sayfalara çıkaracak bilgiye sahip olsam milli piyango kazanmış gibi sevineceğim. Neden diyecek olursanız borç gırtlakta belki üçbeş kuruş kazanırız da öderiz diye düşünüyorum 🙂  Kim bilir belki öğreniriz. Ne dersiniz?

 

Ekleme yapayım : r10daki konu kaldırılmış. Neden kaldırıldı acaba ? konu sahibi mi kaldırdı? Sanmıyorum. Sanırım modlardan birisi üstüne vazife edindi bu durumu 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir